Štandardy a výbavy

Ponúkame Vám dokončenie stavby podľa Vašich požiadaviek. V základe ponúkame tri štandardné stupne výstavby od hrubej stavby až po dom na kľúč. Ceny sa vzťahujú na štandardné podmienky výstavby, v prípade komplikovaného terénu, alebo iných vplyvov na postup budú položky individuálne riešené a nacenené. Všetky tu zobrazené informácie sa týkajú výlučne výstavby v Three systéme® a Modul systéme®.

Hrubá stavba v Three systém® pozostáva z obvodových stien, vnútorných nosných stien a deliacich konštrukcií, stropov a strechy. Táto hrubá stavba je na rozdiel od bežných murovaných stavieb už plnohodnotne tepelne zaizolovaná a to v rovine obvodových stien aj strechy.

Stavba, ktorá je skolaudovateľná / skolaudovaná ako rodinný dom. Oproti hrubej stavbe je pripojená na inžinierske siete, hlavne na elektrickú, verejnú vodu a kanalizáciu. Je to vlastne „dom“ s nedokončeným interiérom. Výhodou oproti stavbe na kľúč je, že si ho prispôsobíte podľa vlastnej predstavy.

Pri stavbe domu na kľúč sa o všetko postaráme za Vás – až po zariadenie interiéru. Výhodou takto riešenej a pripravenej stavby je, že Vám šetrí čas, ktorý môžete venovať svojej práci, rodine alebo záľubám. Avšak stále máte prehľad a dohľad nad financiami, aby vynaložené náklady zodpovedali Vaším predstavám.